muzal.co.il
הוסף למועדפים ברוכים הבאים לאתר מוזל לבלות בפחות. האתר מתעדכן בימים אלו כל הזמן, באטרקציות חדשות. גלישה מהנה.
כמות 0
סך הכל(₪) 0.00
לקופה 


חיפוש מתקדם

כל הקטגוריות 
מבצעים 
אטרקציות במים
אטרקציות בשטח
אטרקציות לילדים
טיולי באגי
טיולי רנג'רים
כרטיסים משולבים
אטרקציות אתגריות
פארקים מיוחדים

1. שייט קייקים משפחתי.
2. שייט במסלול הארוך בצפון
3. לונה גל.
4. טיול אופניים בעמק החולה.
5. טיול טרקטרונים קצר.

תקנון
צור קשר
צורת תשלום
פרסום באתר
בניית חופשה
קבוצות וועדי עובדים

קניה מאובטחת
קניה מאובטחת

קייקי כפר בלום
תקנון.

  

תנאי השימוש

מבוא:

 1. התקנון ותנאי השימוש כתובים בלשון זכר וזאת למען הנוחיות בלבד ומיועדים לזכר ונקבה כאחד.
 2. רשאים לקנות באתר בני 18 ומעלה בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת  האינטרנט, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף.
 3. תנאי מוקדם לתוקף קבלת הכרטיס/מוצר הוא אישור ותשלום חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה, או העברה בנקאית .  
 4. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין muzal.co.il לכל דבר ועניין.
 5. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. 
 6. גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון,לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 7. למען הסר ספק אתר muzal.co.il  אינו מספק את המוצרים המוצגים באתר אלא משמש כבמה להצגתם ומכירתם בלבד.
 8. המפרט הטכני, האחריות, זמני ההספקה והתנאים המופיעים בדף המכירה, באחריות הספקים,מדי פעם תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר המוצג.
 9. כל המחירים באתר muzal.co.il הם בהוזלה. עליך איפה מוטלת החובה הבלעדית לבדוק את מחירי השוק של המוצרים בהם אתה מעוניין קודם לקנותם.

המוצרים המוצעים למכירה:

 • כרטיסים לאטרקציות:

עבור כל כרטיס המוצע למכירה מוצג "דף מכירה". דף המכירה כולל את שם האתר(אטרקציה)/ספק שם האטרקציה/פעילות, מחיר מחירון והמחיר באתר muzal.co.il .

 • מוצרי ספורט ומחנאות:

עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג "דף מכירה". דף המכירה כולל את שם הספק/יצרן, מחיר מחירון והמחיר באתר muzal.co.il.

פרטים מלאים לאתר(אטרקציה)/מוצר ניתן לראות ע"י הקשה על הקישורית "הצג" בדף המכירה כפי שיופיע באתר.

שיטות מכירה ב- muzal.co.il :

 לקהל הפרטי:

כל אדם אשר מעוניין לרכוש כרטיסים , יוכל להזמין כמות שירצה במחיר הנקוב בדף המכירה.

לקבוצות:

בחלק מהאתרים (אטרקציות) תינתן הנחה נוספת לאחר יצירת קשר, sales@muzal.co.il  , מידע לגבי האתרים (אטרקציות) הנ"ל יהיה ב"דף המכירה".

קבוצות מוגדרות מ-20 אנשים ומעלה.

אפשרויות תשלום: 

 • ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיסי אשראי המוכרים בארץ.
 • תשלום בכרטיסי אשראי דרך הטלפון(במידה ותחליטו לשלם בדרך זו,אנו ניצור איתכם קשר)
 • במידה ותחליטו לבצע העבר בנקאית : פרטי החשבון הם: בנק לאומי סניף- 972  שם הסניף- רסקו נצרת עלית מספר חשבון- 53933/05.

אפשרויות משלוח:

 • ניתן לקבל את השובר הזמנה (וואצ'ר) בפקס בתוך 24 שעות מרגע אישור העיסקה .
 • ניתן לקבל את השובר הזמנה (וואצ'ר) באימייל בתוך 24 שעות מרגע אישור העיסקה.
 • ניתן לקבל את השובר הזמנה (וואצ'ר) בדואר ישראל בתוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור העסקה.
 • ניתן לקבל את השובר הזמנה (וואצ'ר) בדואר רשום בתוך שלושה ימי עסקים מרגע אישור העסקה.
 • מוצרי ספורט ומחנאות ישלחו לבית הלקוח כפי שיפורט "בדף המכירה".

מסים:

כל המחירים באתר כוללים מע"מ במידה וחל על אותם מוצרים תשלום מע"מ עפ"י כל דין אלא אם צוין מפורשות אחרת.

אבטחת מידע ופרטיות:

muzal.co.il נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע וכן על העברת הנתוניםבאתר מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגית SSL.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת הרכישה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, ישמרו במאגר המידע של muzal.co.il . למעט מספר כרטיסי האשראי.

muzal.co.il לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטייך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

 muzal.co.il תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים , חידושים במכירות בפרט ובאתר בכלל.

muzal.co.il מקדישה משאבים ונוקטת אמצאים מחמירים למניעת חדירה לזירת המכירות ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד muzal.co.il ו/או מי מטעמה עקב פגיעות תקלות ו/או שיבושים כאמור.  

ביטול רכישה והחזרת מוצרים:

אתה רשאי להחזיר את הכרטיסים/מוצר או חלק מהכרטיסים שרכשת ב"דף המכירה" בתוך 14 ימים מיום הרכישה. מוצרים(ספורט ומחנאות) יוחזרו באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם. 

 כדי להחזיר את המוצרים עליך ליצור קשר טלפוני עם הספק אשר הציע ושלח לך את המוצר.

כדי להחזיר/להזדכות על כרטיסים עליך להחתים את האתר (אטרקציה) על זיכוי חלק מהכרטיסים ו/או כולם. או ליצור איתנו קשר בכתובת: info@muzal.co.il ופנייתך תענה.

muzal.co.il תנסה לפנים משורת הדין לסייע לך בכל בעיה מול הספק וניתן לפנות אליה בכל בעיה ושאלה דרך דף צור קשר ובכתובת : info@muzal.co.il.

לאחר ברור פניתך לבטול רכישתך אצל הספק,עליך להחזיר את המוצר למחסני הספק, או לחילופין לבקש מהספק שישלח שליח לביתך לאיסוף המוצר והחזרתו לספק (במקרה שהחזרת המוצר תתבצע ע"י שליח הספק, תחויב בדמי ההחזרה).

לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח) ובניקוי הוצאות הספק כדין.

במקרה של ביטול רכישה כאמור, תחויב בדמי ביטול בשעור של 20% ממחיר המוצר/כרטיס או בסך של 300 ש"ח לפי הנמוך מבניהם.

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי משלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלתה מוצר פגום ולא תקין, הספקים שומרים לעצמם את הזכות להציע לך להחליף את המוצר הפגום במוצר תקין, אם תקבל את הצעתם ישלח אליך המוצר החדש לאחר החזרת המוצר הפגום, אם החלטת לסרב, ימנע הספק מחיוב כרטיס האשראי שלך ולא תחויב בדמי משלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול בכל מקרה הקביעה באם המוצר היה פגום תהה על פי שיקול דעתו הבלעדית של הספק.

אינך ראשי להחזיר או להחליף מוצרים שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים, במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח לספק את המוצר בצרוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר, לאחר שהספק יקבל את פניתך יפעל הספק כאמור בנכתב לעיל, ותוכל לקבל את המוצר בשנית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק או לבטל את הזמנתך. כמו כן אינך רשאי להחליף ולבטל שרותי הארחה, נסיעה, קורסים חופש ובילוי אם המועד שנקבע למתן השרות חל בתוך שבעה ימים שאינם ימי מנוחה מיום הזמנת השירות, הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסיגים נוספים כאמור בסעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמא 1981 ע"פ חוק הגנת הצרכן בס'14(ד) (4): לקוח לא רשאי לבטל עסקה שבה בוצעו שדרוגים במיוחד בשביל בלקוח, להלן ציטוט הסעיף : "טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה".

כל עוד לא קיבלת את המוצר, ביטול הרכישה יעשה בהודעה בכתב ע"י שליחת הודעה למייל : sales@muzal.co.il בציון כי הינך מבטל את ההזמנה לפני הקבלה או לפקס : 04-6020731 . אולם לאחר קבלת המוצר (וואוצ'ר/כרטיסים). ביטול הרכישה יעשה אך ורק בהודעה בכתב ע"י שליחת הודעה למייל sales@muzal.co.il בליווי הודעה טלפונית למשרדי הספק כמופיע בחשבונית ו/או תעודת משלוח, וזאת עד 14 ימים מיום קבלת המוצר.

אחריות :

 muzal.co.il נוקטת בכל האמצעי זהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות ואבטחת המידע, אולם עקב טבעה של רשת האינטרנט, ותקלות רשת המחשבים. יכולות להיות תקלות שאינן בשליטת muzal.co.il ו/או נובעות מכח עליון , muzal.co.il לא תהה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא עקיף או ישיר, שיגרם לך, ו/או למי מטעמך בשל שימוש כלשהו באתר ו/או באם מידע זה או אחר יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

המוצרים ו/או השרותים המוצעים באתר אינן בבעלות ואחריות muzal.co.il ונמצאים באחריותם הבלעדית של הספקים, אתרים (אטרקציות), אלא אם כן נכתב אחרת. כל מידע המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו ל-muzal.co.il ע"י הספקים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.

שונות: 

האתר והחברה עובדים בצמוד ובפיקוח רואי חשבון ועורכי דין. בכל מקרה של חילוקי דעות או מחלוקת כלשהי, הנתונים הרשומים בבסיסי הנתונים של האתר muzal.co.il הם בלבד הקובעים. 

התקנון עודכן ב:10/3/2005 וניתן לשינוי בכל עת ע"י muzal.co.il על פי שיקול דעתה הבלעדית וללא שום צורך במתן הודעה מראש.

 

 
דף הבית | צור קשר | פרסום | בעלי אטרקציות | תנאי שימוש | כל הזכויות שמורות © Muzal.co.ilאחסון אתרים    Powered by CandyPress